Karneval v Lučici

I když karnevalům už dávno odzvonilo, na ten školkový, který proběhl koncem dubna, se vyplatilo počkat. Pořádala ho Rada rodičů a na přípravách i organizaci si dala opravdu záležet. Rodiče s dětmi dorazili do vyzdobeného sálu hospůdky v Lučici s dobrou náladou. Děti převlečené v maskách od princezen, přes hrdiny až po různá zvířátka řádily na „pravé“ diskotéce. Všichni se mohli občerstvit například výborným gulášem, hranolky nebo palačinkami. Nechyběla bohatá tombola a soutěže o sladké ceny. Celé odpoledne se moc vydařilo. Největší dík patří hlavně rodičům za ochotu udělat něco pro děti i pro naši školku. Jsme moc rádi, že oboustranná spolupráce dobře funguje, a že všichni dohromady jsme skvělý tým.

Přidáno 25. 4. 2023, autor: Soňa Švejdová