Maškarní karneval

22. dubna 2023 od 15 hodin uspořádala Rada rodičů dětský maškarní karneval v hospodě v Lučici pro celou MŠ Žižkov a rodinné příslušníky. O celou organizaci se postarala právě „Rada rodičů, rodiče měli možnost nosit do MŠ věci do tomboly, jejíž losování pak bylo také součástí karnevalu. K dispozici bylo spoustu skvělého jídla a pití, celou dobu nám hrála hudba jak pro děti i dospělé. Dále byla možnost využití foto koutku, zázemí pro děti a spoustu dalšího.  Výtěžek z tomboly ve výši 6.700,- Kč byl na základě darovací smlouvy věnován do MŠ a výtěžek z dobrovolného vstupného ve výši 4.500, - Kč bude použit na zakoupení občerstvení na plánovanou zahradní akci pro rodiče, děti a učitelky, konanou v červnu. Všichni zúčastnění jsme se shodli, že se maškarní karneval velmi povedl, ještě více utužil už tak dobré vztahy v MŠ a Rada rodičů se už teď těší na příští rok, až bude moci karneval znovu zopakovat.