MŠ Šmolovy

Počet tříd: 1
 Provoz MŠ: 6:30 - 16:00

Projektový den v MŠ

Projektový den v MŠ - ,,Jak se žije zvířátkům"

Ve středu 21.4.2021 proběhl v naší mateřské škole projektový den ,,Jak se žije zvířátkům".

Naši MŠ navštívil pan František se svými zvířátky. Děti zajímavým a poučným vyprávěním seznámil s jejich životem ve volné přírodě. Děti měly možnost přímého blízkého kontaktu s živými zvířátky, naučily se rozeznávat jednotlivé stopy. Tuto znalost využily při tiskání a výrobě ,,Knihy stop". Prožitek z celého programu byl umocněn vlastním otiskem ruky či nohy do sádry. Při následné vycházce do blízké přírody jsme objevili a přiřazovali stopy zvířat. Milé překvapení na nás čekalo při setkání s ježkem ve volné přírodě.

Děkujeme panu Františkovi za milý přístup, poutavé vyprávění a ochotu umožnit dětem přímý kontakt se zvířátky.

Zobrazení: Alba | Podle data

Projektový den v MŠ